הקודם
הבא

כיצד לבחור פורץ מנעולים ומה חשוב לבדוק?

כיצד לבחור פורץ מנעולים ומה חשוב לבדוק?

בין הדברים העיקריים שיש לבחון כשבוחרים בפורץ מנעולים היא היכולת של הפורץ להתמודד עם החלפת מנעולים מורכבת.
קיים מגוון גדול של מנעולים שיש לקחת בחשבון ביכולת הפורץ להתמודד עימם, להלן מגוון המנעולים הקיימים:

 • מנעול ישן
  שכבר לא נמצא הרבה וצריך לדעת איך לגשת למנעול כזה כדי לא לגרום נזק לדלת. חשוב מאוד! שלפורץ המנעולים יהיה מנעול להחלפה ש או לדעת לתקן את המנעול הקיים.

 • מנעול חדש
  עם טכנולוגיה חדשה מורכבת, המנעולים החדשים חלקם משולבים עם אלקטרוניקה. פורץ המנעולים חייב להיות מעודכן בנושא ולעבור הכשרה מיוחדת למנעולים כאלה.

 • מנעול לדלת פלדה
  מנעול (צילינדר) עם גלגל ומיועד אך ורק לדלתות פלדה. הפורץ חייב לדעת איך לגשת לדלת פלדה ואיך לפרק את כל החלקים וכמובן לדעת להחזיר הכול כדי שהמנעול שהוחלף או תוקן יעבוד בצורה חלקה וטובה. מנעולים לדלת פלדה יש סוגים שונים והפורץ חייב להחזיק אצלו את המנעולים שהלקוח צריך.  מנעול (צילינדר) עם גלגל רגיל, מנעול (צילינדר) עם גלגל גדול, מנעול (צילינדר) עם כפתור/פרפר, מנעול (צילינדר) ללא כפתור/פרפר, חצי מנעול (צילינדר), מידות של מנעולים (צילינדרים) סטנדרטיים ומידות לא סטנדרטיות.

  מצורף קישור להמלצה לצילינדר הטוב בעולם, צילינדר שלא ניתן לפריצה שקטה (זאת אומרת , שגנב לא יוכל לפרוץ אותו מבלי לעשות המון רעש בקידוחים וניסורים)

 • מנעול לדלת שאינה פלדה
  דלת אלומיניום, דלת עץ, דלת זכוכית, דלת ברזל. לכל הדלתות האלה המנעול (הצילינדר) עם לשון ולא גלגל כמו לדלת הפלדה. המנעולים (צילינדרים) האלה עם מידות אורך שונות תלוי בדלת עצמה.

  מצורף קישור שבו אני מסביר את ההבדל בין המנעולים בסוגי הדלתות השונות ועל מה חשוב לשים לב כשבוחרים מנעול כזה. 

בנוסף הפורץ חייב לעבוד במקצועיות בזמן שהוא מגיע לבית הלקוח כדי לתקן או להחליף את המנעול (הצילינדר). הפורץ חייב ללמוד ולדעת לפתור את הבעיה במדויק.

כדאי לזכור שיש פורצים שבכוונתם לא לבוא ולעזור לך, אלא להרע. צריך להיזהר מפורצים אלה ולבדוק היטב למי מתקשרים, במיוחד בעת צרה.    

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן